APN – opieka nad Panią w Wolfsburg – od 1750€ do 1850€ netto/m-c

default

opiekun/ka osób starszych

Miejscowość: Wolfsburg
Region: Dolna Saksonia
Data rozpoczęcia: od zaraz na 6-8 tyg.
Wynagrodzenie: od 1750€ do 1850€ netto/m-c
Bonusy:
Zakwaterowanie:
Dodatkowe wymagania:
Informacje o szteli:
Informacje o podopiecznym:

Praca: od ZARAZ na 6-8 tyg.

Miejscowość: Wolfsburg (38448, Niemcy)

Opieka: nad panią, która ma 82 lata. Choruje na początkową demencję, cukrzycę, depresję, nadciśnienie i osteoporozę. Podopieczna porusza się za pomocą rollatora, ma inkontynencję, korzysta z Toilettenstuhl. Pani mieszka ze swoim całkowicie samodzielnym mężem w domu jednorodzinnym.

Obowiązki: pomoc przy ubieraniu, higienie os., jedzeniu, gotowanie, sprzątanie, zakupy, prowadzenie gospodarstwa domowego.

Warunki mieszkaniowe: osobny pokój, Internet, rower.

Wymagania: dobra znajomość j. niemieckiego, doświadczenie w opiece.

Kontakt telefoniczny: 774-025-245 lub 774-025-244

CV na adres: biuro@apnopieka.pl

Oferujemy:

  • ZUS od średniej krajowej
  • możliwość wyjazdu na niemieckich warunkach
  • zwrot kosztów podróży
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • wsparcie telefoniczne i mailowe w czasie trwania zlecenia
  • formularz A1, karta EKUZ
  • roczny voucher na kilkudniowy pobyt w apartamencie w Karpaczu dla 4 osób