Oferty pracy

default

opiekun/ka osób starszych

Branża: Cleaning services, home help and care

Region: Germany - Biebertal-Vetzberg

Data wygaśnięcia: 2021-04-22 12:53:57

Liczba waktatów: 1

  • Zakwaterowanie
  • Transport
  • Opieka

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją osób poszukujących zatrudnienia w charakterze: opiekun/ka osób starszych. ( Niemcy )

Praca: od 10.04. na 8 tyg.

Miejscowość: Biebertal-Vetzberg (35444, Niemcy)

Wynagrodzenie: od 1300€ do 1400€ netto/ m-c

Opieka: nad Panią, która ma 82 lata. Podopieczna choruje na cukrzycę, nietolerancję na gluten. Jest osobą samodzielną, nie wymaga opieki, jest bardzo komunikatywna, lubi rozmowy, lubi pracę w ogrodzie, jeździ samochodem, mieszka sama w domu jednorodzinnym z ogrodem.

Obowiązki: pomoc podopiecznej w prowadzeniu domu, gotowanie zgodnie z dietą podopiecznej, pranie, prasowanie, sprzątanie, zakupy (z podopieczną lub samemu)

Warunki mieszkaniowe: osobny pokój, osobna łazienka, Internet.

Kontakt telefoniczny: 774-025-245 lub 774-025-244

CV na adres: biuro@apnopieka.pl

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
  • prawo jazdy (mile widziane),
  • doświadczenie w opiece nad starszymi osobami.

Oferujemy:

  • ZUS od średniej krajowej
  • możliwość wyjazdu na niemieckich warunkach
  • zwrot kosztów podróży
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • wsparcie telefoniczne i mailowe w czasie trwania zlecenia
  • formularz A1, karta EKUZ
  • roczny voucher na kilkudniowy pobyt w apartamencie w Karpaczu dla 4 osób