Oferty pracy

default

opiekun/ka osób starszych

Branża: Cleaning services, home help and care

Region: The Netherlands - Cadzand

Data wygaśnięcia: 2021-04-22 10:36:29

Liczba waktatów: 1

  • Zakwaterowanie
  • Transport
  • Opieka

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją osób poszukujących zatrudnienia w charakterze: opiekun/ka osób starszych. ( Niemcy )

Praca: od zaraz na 8 tyg.

Miejscowość: Cadzand (Niderlandy)

Wynagrodzenie: 1430€ netto/m-c + premia za święta wielkanocne

Opieka: nad Panią, która ma 84 lata. Podopieczna choruje na demencję, cukrzycę oraz artrozę. Porusza się przy balkoniku, występuje ryzyko upadku. Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym. Podopieczna chodzi dwa razy w tygodniu do świetlicy.

Obowiązki: pomoc podopiecznemu w codziennych czynnościach życiowych takich jak higiena osobista oraz ubieraniu, zakupy, gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie.

Warunki mieszkaniowe: osobny pokój, osobna łazienka Internet.

Kontakt telefoniczny: 774-025-245 lub 774-025-244

CV na adres: biuro@apnopieka.pl

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
  • prawo jazdy,
  • doświadczenie w opiece nad starszymi osobami.

Oferujemy:

  • ZUS od średniej krajowej
  • możliwość wyjazdu na niemieckich warunkach
  • zwrot kosztów podróży
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • wsparcie telefoniczne i mailowe w czasie trwania zlecenia
  • formularz A1, karta EKUZ
  • roczny voucher na kilkudniowy pobyt w apartamencie w Karpaczu dla 4 osób