Oferty pracy

default

opiekun/ka osób starszych

Branża: Cleaning services, home help and care

Region: Germany - Immenstadt

Data wygaśnięcia: 2021-04-16 10:09:51

Liczba waktatów: 1

  • Zakwaterowanie
  • Transport
  • Opieka

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją osób poszukujących zatrudnienia w charakterze: opiekun/ka osób starszych. ( Niemcy )

Praca: od ZARAZ na 8 tyg.

Miejscowość: Immenstadt (Niemcy)

Wynagrodzenie: 1800 – 1900€ netto/m-c*

* wynagrodzenie zawiera premię, zapraszamy do kontaktu telefonicznego

Opieka: nad Panią, która ma 82 lata. Podopieczna choruje na artrozę, astmę, depresję. Ma problemy z ciśnieniem. Występuje inkontynencja. Porusza się za pomocną balkonika, wstaje za pomocą drugiej osoby.  Podopieczna słabo widzi i słyszy. Podopieczna mieszka w domu jednorodzinnym z mężem, który jest zupełnie samodzielny. W domu jest kot.

Obowiązki: pomoc podopiecznej w czynnościach życia codziennego (mycie, ubieranie), gotowanie, sprzątanie, zakupy, organizacja czasu wolnego.

Warunki mieszkaniowe: osobny pokój, osobna łazienka, samochód do dyspozycji (automat), TV, Internet.

Kontakt telefoniczny: 774-025-245 lub 774-025-244

CV na adres: biuro@apnopieka.pl

Wymagania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego,
  • prawo jazdy (samochód z automatyczną skrzynia biegów),
  • doświadczenie w opiece nad starszymi osobami.

Oferujemy:

- legalną pracę (poświadczony formularz ZUS, Druk A1)
- opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ)
- stały kontakt z  koordynatorem w czasie zagranicznego pobytu
- pomoc w przygotowaniu wyjazdu
- oferty dopasowane do doświadczenia opiekunki i stopnia znajomości języka niemieckiego
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
- kontrakty od 1 miesiąca z możliwością planowania urlopu
- zwrot kosztów podróży
- nie pobieramy żadnych prowizji