Oferty pracy

default

opiekun/ka osób starszych

Branża: Cleaning services, home help and care

Region: Germany - Kornwestheim

Data wygaśnięcia: 2021-01-26 10:16:42

Liczba waktatów: 1

  • Zakwaterowanie
  • Transport
  • Opieka

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją osób poszukujących zatrudnienia w charakterze: opiekun/ka osób starszych. ( Niemcy )

Praca od 22.02 na 6-8 tyg.

Miejscowość: Kornwestheim 70806 (Niemcy)

Wynagrodzenie: od 1600 do1700€ netto/ m-c

Opieka nad 94-letnią panią. Podopieczna jest niedowidząca osłabiona z racji wieku. Jest po operacji wszczepienia rozrusznika serca i po nowotworze płuc. W domu potrafi małe odległości przejść przy balkoniku lub przy lasce, na spacery jest wózek inwalidzki do dyspozycji. Bardzo spokojne miejsce pracy.

Obowiązki: wymaga pomocy przy czynnościach, z którymi sobie nie potrafi sama poradzić, towarzystwa oraz wsparcia w życiu codziennym, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie, zakupy.

Warunki mieszkaniowe: do dyspozycji opiekunki osobny pokój, Internet.

Kontakt telefoniczny: 774-025-245 lub 774-025-244

CV na adres: biuro@apnopieka.pl

Wymagania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego,
  • doświadczenie w opiece nad starszymi osobami,
  • referencje.

 Oferujemy:

- legalną pracę (poświadczony formularz ZUS, Druk A1)
- opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ)
- stały kontakt z  koordynatorem w czasie zagranicznego pobytu
- pomoc w przygotowaniu wyjazdu
- oferty dopasowane do doświadczenia opiekunki i stopnia znajomości języka niemieckiego
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
- kontrakty od 1 miesiąca z możliwością planowania urlopu
- zwrot kosztów podróży
- nie pobieramy żadnych prowizji