Oferty pracy

default

opiekun/ka osób starszych

Branża: Cleaning services, home help and care

Region: The Netherlands - Velp

Data wygaśnięcia: 2020-08-15 00:00:00

Liczba waktatów: 1

  • Zakwaterowanie
  • Transport
  • Opieka

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją osób poszukujących zatrudnienia w charakterze: opiekun/ka osób starszych. ( Niemcy )

Praca od 14.08 na 2 miesiące

Miejscowość: Velp (Niderlandy)

Wynagrodzenie: 1430 Euro netto miesięcznie

Opieka nad panią z zaawansowaną demencją. Podopieczna porusza się przy balkoniku. Jest inkontynentna, nosi pampersy.

Obowiązki: pomoc podopiecznej w czynnościach, z którymi sobie sama nie potrafi poradzić.

Warunki mieszkaniowe: osobny pokój, internet

Warunki mieszkaniowe: osobny pokój, internet

Kontakt telefoniczny: 774-025-245 lub 774-025-244

CV na adres: biuro@apnopieka.pl

Wymagania:

- komunikatywna dobra znajomość języka niemieckiego,
- doświadczenie w opiece nad starszymi osobami.

 Oferujemy:

- legalną pracę (poświadczony formularz ZUS, Druk A1)
- opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ)
- stały kontakt z  koordynatorem w czasie zagranicznego pobytu
- pomoc w przygotowaniu wyjazdu
- oferty dopasowane do doświadczenia opiekunki i stopnia znajomości języka niemieckiego
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
- kontrakty od 1 miesiąca z możliwością planowania urlopu
- zwrot kosztów podróży
- nie pobieramy żadnych prowizji.