Oferty pracy

default

opiekun/ka osób starszych

Branża: Cleaning services, home help and care

Region: Germany - Linnich

Data wygaśnięcia: 2019-07-03 11:16:42

Liczba waktatów: 1

  • Zakwaterowanie
  • Transport
  • Opieka

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją osób poszukujących zatrudnienia w charakterze: opiekun/ka osób starszych. ( Niemcy )

Praca: 01.07

Okres: 2 miesiące

Miejscowość: Linnich

Wynagrodzenie: 1500€ netto

Opieka nad 86-letnią Panią, która choruje na demencję. Podopieczna jest mobilna

i większość czynności higienicznych wykonuje samodzielnie. Wymaga pomocy

w trakcie kąpieli i przy ubieraniu, jest inkontynentna.

Opieka nad 93-letnim Panem mającym problemy z sercem. Podopieczny jest mobilny,

ale większość czasu spędza w łóżku. Wymaga pomocy we wszystkich czynnościach

(wstawanie, chodzenie, mycie, ubieranie, posiłek). Do pomocy wózek inwalidzki.

Podopieczny jest całkowicie inkontynentny (nosi pampersy).

Obowiązki: pomoc w czynnościach higienicznych, prowadzenie domu, gotowanie,

zakupy (robi rodzina), spacery

Warunki mieszkaniowe: osobny pokój, wifi.

Kontakt telefoniczny: 774-025-245 CV na adres: biuro@apnopieka.pl

Wymagania:

- komunikatywna dobra lub dobra znajomość języka niemieckiego,
- doświadczenie w opiece nad starszymi osobami.

 Oferujemy:

- legalną pracę (poświadczony formularz ZUS, Druk A1)
- opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ)
- stały kontakt z  koordynatorem w czasie zagranicznego pobytu
- pomoc w przygotowaniu wyjazdu
- oferty dopasowane do doświadczenia opiekunki i stopnia znajomości języka niemieckiego
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
- kontrakty od 1 miesiąca z możliwością planowania urlopu
- zwrot kosztów podróży
- nie pobieramy żadnych prowizji