Oferty pracy

default

opiekun/ka osób starszych

Branża: Cleaning services, home help and care

Region: The Netherlands - Amstelveen; Amsterdam; Heerlen; Maastricht; Uithoorn Germany - Frankfurt am Main; Mainz; Münster; Osnabrück; Stuttgart

Data wygaśnięcia: 2019-05-31 00:00:00

Liczba waktatów: 15

  • Zakwaterowanie
  • Transport
  • Opieka

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją osób poszukujących zatrudnienia w charakterze: opiekun/ka osób starszych. ( Niemcy )

Praca dla opiekunek i opiekunów osób starszych

miejsce: Niemcy i Holandia

wynagrodzenie miesięczne: do 1700 € netto

okres: 6 – 8 tygodni

obowiązki:

- prowadzenie gospodarstwa domowego

- przygotowywanie posiłków

- zakupy

- pomoc w czynnościach higienicznych

- kontrola: ciśnienia, pulsu, oddechu, temperatury, wagi itp.

- pielęgnacja pacjentów z różnymi schorzeniami

- wizyty u lekarzy

- informowanie rodziny o stanie zdrowia podopiecznej/podopiecznego

- przestrzeganie zasad BHP

Kontakt:

biuro@apnopieka.pl

Tel. 774025245

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego, angielskiego lub holenderskiego
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
- referencje
- mile widziane prawo jazdy kat.B

 Oferujemy:

- legalną pracę (poświadczony formularz ZUS, Druk A1)
- opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ)
- stały kontakt z  koordynatorem w czasie zagranicznego pobytu
- pomoc w przygotowaniu wyjazdu
- oferty dopasowane do doświadczenia opiekunki i stopnia znajomości języka niemieckiego
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
- kontrakty od 1 miesiąca z możliwością planowania urlopu
- zwrot kosztów podróży
- nie pobieramy żadnych prowizji